Nagy Dániel hősi teljesítménye a Hungaroringen: Ütközés közepette is sikeresen teljesítette második futamát

A Zengő Motorsport Mercedesét vezető Nagy Dániel a 18. helyről rajtolva 22.-ként ért célba a GT Open hungaroringi fordulójának második versenyén, ahol beugróként szerepelt a csapat a hétvégén.

A Zengő Motorsport Mercedes pilótája, Nagy Dániel a 18. helyről rajtolva a GT Open hungaroringi fordulójának második versenyén a 22. helyen ért célba, ahol beugróként szerepelt a csapat a hétvégén. Míg a szombati versenyen 20. helyen végzett, a vasárnapi futamon sajnos kalamajkába keveredett, és 22. helyen zárt. Nagy Dániel úgy fogalmazott, hogy élete végéig emlékezni fog erre a hétvégére és hálás az ilyen élményekért. A versenyhétvégén tíz perccel rövidebb, egyórás futamon Simon Connor Primm és Leonardo Feliziani Pulcini Lamborghinije győzedelmeskedett, míg az európai Formula Regional futamokat Tuukka Taponen, a Ferrari akadémiájának versenyzője nyerte.